Kommentaarid (7)

NÕUSTAMINE KUI ISEOLEMISE ÄRATUS

Mis tunne on, kui keegi kuulab sind hinnanguvabalt? Mis tunne on, kui pikalt kestnud elusegadustesse tuleb selgust? Mis tunne on, kui avastad, et sa oled palju enam, kui arvasid end olevat? Mis tunne on olla SINA ISE? 
Oma füüsilise tervise eest hoolitsevad inimesed liikumise ja tervislikuma toitumise abil aina teadlikumalt. Tänu sellele on paremini hoitud ka vaimne tervis. Samas aga usutakse ikkagi, et meie mõtted ja tunded, maskid ja rahulolematus, ärevus ja segadused suhetes, ei vaja nii palju teadlikku tähelepanu ning loodetakse, et nendega kaasnevad piirangud kaovad elust iseenesest. 

Oma vaimse tervise eest hoolitsemine nii ennetava kui leevendava tegevusena lisab elule uut tähendust ja kvaliteeti, sest iseolemise, maskivabama elu, meelerahulikuma olemise kaudu oled sa igas hinnalises hetkes rohkem kohal ja rahulolematus on asendunud loova rahuloluga. 

Siin stuudios koged sa nõustamiskohtumistel lisaks kuulamisele, peegeldusele, tähenduse loomisele ka teadlikkuse (ingl k mindfulness) harjutusi ja loovaid kunstiteraapilisi tegevusi. Kõik sünnib sinu olemusega kooskõlas ja aitab ärgata sinu päris olemisel.  

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (7)
gytPTosGVbJu QXxOcwCIuMy · 13. jaanuar 2020
QqHPOyACXBrvDgik HWxrhwKIfPATvVC · 13. jaanuar 2020
HMcpUZVShdFjokQ QRUrDtoVXvBk · 24. mai 2020
muTrKykOIsqpAF scJkQFXiNhvfL · 24. mai 2020
bKXNqwfckvTEs YlRaBtSVP · 1. juuli 2020
EWdPNMkRxiTsFt AnrPiuZosRb · 1. juuli 2020
OWqozpdLCkKsjwRl mnuAlpKjz · 23. august 2020