Kommenteeri

Meelerahuharjutus

Tobias (9 a) on teinud meelerahuharjutusi juba mitu aastat. Hiljuti oli tal vaja koolis kirjutada lugu meelerahust. Jagan seda ka teiega! 

Viska pikali, hinga kolm korda sisse ja välja ning nüüd kujuta ette… 

Sa oled rannas, sa lähed paadisilla peale, sa uudistad teiste paate, ja leiad oma paadi. Sa lähed sinna sisse, paned paadi aerud paika ja hakkad aerutama. Varsti ei näe sa enam randa, sa jääd seisma ja nuusutad merelõhna ning tunned mõnusat tuult. Sa näed kalu ja järsku tõuseb vee pinnale üks vaal, ta on nukker ja sa küsid: “Mis juhtus?”. Vaal vastab: “Mul ei ole kellegagi mängida.” ja sa hakkad vaalaga mängima. Natukese aja pärst jätad sa vaalaga hüvasti ja aerutad edasi. 

Veidi aja pärast näed lendkalade parve, üks lendkala jääb teistest maha, ta hüüab järele: “Oodake!”. Sul on paadis ämber, sa paned ämbri vett täis ja ütled lendkalale: “Tule minu ämbrisse.”, ta tuleb ja sa aerutad teiste lendkalade juurde ja paned ta seal tagasi vette. Ta ütleb: “Aitäh!”. 

Sa keerad paadi otsa ringi ja aerutad tagasi randa. Sa jõuad paadisilla juurde, kinnitad oma paadi ja lähed randa jalutama.

Nüüd te silmad lahti, hinga kolm korda sisse ja välja ning jätka oma päeva.


Lisa kommentaar

Email again: