Kommenteeri

M2TS

Soovides üksteisele head ja õnnelikku uut aastat võib korraks tunduda, et kõik ongi hästi. Tähistamise meeleoludes tunneme, et elu on pidu ja hea on olla. Ümberringi on ilutulestiku sära, mis täiesti nähtavalt viitab samas ka selle kõige kaduvusele. 
Kuidas leida kestvamat head ja õnnelikku olemist? 
Kus on peidus meie võimalus kogeda heaolu, mis avab uue potentsiaali iseenda ja maailma kogemiseks? 
Kõik täiskasvanud, kes on lootnud, et see tuleb väljaspoolt meid endid, on tihtipeale pidanud pettuma, sest väljast saadava kasu ja hea kogemuse suurenemine toob endaga ühes paisuvad ootused ja kibedad pettumused. Selle vähendamiseks on vaja justkui juba harjumuseks saanud füüsilise vormi treenimisele le ka vaimset vormi. Vaimne paindlikkus ja emotsionaalne tasakaal on sama olulised kui füüsiline paindlikkus ja tasakaal. Pidevalt muutuvas ja ettearvamatus keskkonnas on lõppeks võimalik leida kestvat rahu ja rõõmu vaid iseendas. 
M2TS (Mida Mina Teha Saan) sisaldab endas valemit võtta vastutus oma õnne ja heaolu eest enda peale. Soovides head iseendale, näeme paremini valikuid, mis aitavad juhtida oma mõtteid, emotsioone, suhteid, seisundeid ning luua kestvamat heaolu kaduvusest kantud keskkondades. 

Lisa kommentaar

Email again: